تبدیل زمان به پول

این پکیج تبلیغاتی نیست ، این سفره ای است که هاریکا به یاری خداوند متعال پهن کرده تا قدمی در جهت کمک به پیشرفت و کسب درآمد همه اقشار علی الخصوص جوانان و بانوان خانه دار برداشته باشد. خواندن این مطلب فقط ۵ دقیقه وقت خواهد برد اما این ۵ دقیقه میتواند زندگی شما را تغییر دهد. کافیست روزانه فقط ۱ تا ۲ ساعت وقت بگذارید و در خانه درآمدی بالا و شایسته ی یک ایرانی را کسب کنید.

بدون سرمایه و تخصص ؟

فروشگاه اینترنتی هاریکا شما را به نوعی در سرمایه خود شریک می کند و شما می توانید بدون هیچگونه سرمایه گذاری و تخصصی ، به صورت رایگان صاحب یک فروشگاه اینترنتی شوید و از طریق وب سایت خودتون (هدیه هاریکا به شما) در هر نقطه از کشور اقدام به فروش محصولات هاریکا نمائید. توجه ارسال کالا در سریع ترین زمان ممکن ، پشتیبانی و خدمات فنی کاملا بر عهده هاریکا می باشد. بلافاصله بعد از خرید محصول توسط مشتری پورسانت مربوط به محصول در حساب شما درج شده و مبالغ به حساب بانکی شما واریز می شود.

چرا کارشناس فروش محصولات هاریکا بشم ؟

  1. آسودگی خاطر از بابت خدمات هاریکا
  2. قیمت ایده آل محصولات هاریکا
  3. بیشترین درآمد در کمترین زمان ممکن
  4. بهره مندی از طرح های ویژه هاریکا
  5. بهره مندی از خدمات رفاهی هاریکا

طرح های ویژه هاریکا ؟

طرح پورسانتی :

فروش تا 999 هزار تومان 1.5 درصد
فروش از یک میلیون تا هفت میلیون تومان 2.5 درصد
فروش از 7 میلیون تا 10 میلیون تومان 3.5 درصد
فروش بالای 10 میلیون 4 درصد

طرح های ویژه هاریکا ؟

طرح طلایی :

فروش 5 کالا در ماه = 500.000 تومان وجه نقد
فروش 10 کالا در ماه = 1300.000 تومان وجه نقد
فروش 25 کالا در ماه = 3.500.000 تومان وجه نقد
فروش 50 کالا در ماه = 8.500.000 تومان وجه نقد
فروش 100 کالا در ماه = یک دستگاه خودرو پراید

مراحل تبدیل وقت به پول

شما می توانید با هر دستگاهی (لپ تاپ ، تب لت ، موبایل) وارد فروشگاه هاریکا شده و بعد از ورود به صفحه ثبت نام فرم مربوطه را تکمیل نمائید .

کمپین تبدیل وقت به پول :

شما می توانید با عضویت در این کمپین از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام استفاده ای مفید برده و برعکس کسانی که به اتلاف بیهوده وقتشان مشغولند در کنار فعالیت های روزمره خود، صفحه فروشگاه و کالاهای خود را به دیگران معرفی کرده و به راحتی وقت خود را به پول تبدیل کنید.

تکمیل فرم ثبت نام و عضویت :

در این قسمت فرمی در مقابل شما ظاهر می شود که اطلاعاتی از قبیل مشخصات فردی و مشخصات صفحه شخصی شما در فروشگاه اینترنتی هاریکا از قبیل نام فروشگاه شما و تصویر هدر فروشگاه شما و ... و همچنین شماره حساب بانکی جهت واریز وجه های نقدی و پورسانت از شما خواسته می شود و بعد از تکمیل فرم مذکور صفحه فروشگاه شخصی شما ایجاد میشود که آدرسی مانند آدرس زیر می شود : www.Harika.ir/alireza
مدیریت صفحه ی ساخته شده با شماست و این یعنی شما هر محصول و کالایی که در سبد هاریکا موجود است را می توانید در صفحه قرار داده و یا حذف کنید.


می خواهم هم اکنون ثبت نام کنم