14 روز ضمانت بازگشت پول

شما با اعتماد به ما و اولین خریدتان از فروشگاه وارد لیست مشتریان ما خواهید شد و این سرآغاز ارتباطی طولانی خواهد بود .


با خرید از فروشگاه هاریکا فقط قیمت های موجود بر روی سایت را پرداخت می کنید و هیچ هزینه اضافه اعم از مالیات و ... را پرداخت نمی کنید .همچنین ملزم به خرید هیچگونه لوازم جانبی در کنار محصول نخواهید بود و الزامی برای نصب نرم افزار بر روی موبایل ها ، نخواهید داشت .  قیمت سایت (برای همه محصولات) ، قیمت نهایی (قیمت آخر) می باشد.

مجموعه ی هاریکا کالاهایی را برای عرضه انتخاب می کند که از نظر کیفیت ، در حد مطلوبی قرار داشته باشند ، حتی اگر  نام و برند آنها شناخته شده نباشد . تمامی کالاهای موجود در سایت این مجموعه ، قبل از آنکه برای فروش عرضه شوند ، از نظر کیفیت و کارایی محصول و همچنین اعتبار شرکت توزیع کننده آن ، بررسی و کنترل می شوند .

مطالب فوق پیش نیازی بود برای دادن این ضمانت به شما 
 

ضمانت برگشت 100 % پول پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تا 14 روز پس از خرید

(14 روز از زمان رسیدن محصول به دست خریدار)

با شرایط زیر

مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت هاریکا، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد.

محصول و یا ضمانت نامه آن ، اصل نبوده و یا برترین گارانتی شناخته شده برای آن نباشد.

کالای خریداری شده از مجموعه هاریکا ، نو و آکبند نبوده و ایرادی داشته باشد و یا متعلقات و هدایای آن (در صورت داشتن هدیه) ، کم و کاستی داشته باشد.

اجناسی که دارای گارانتی هستند، در صورتی که بلافاصله پس از بازکردن جعبه، متوجه ایراد در آن شوید، قابل ارجاع و تعویض می باشند و تا 24 ساعت پس از اینکه به دستتان رسید، می توانید تقاضای مرجوع کردن نمایید اما چنانچه پس از24 ساعت در آنها ایرادی به وجود آید ، می بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده پاسخگو بوده و هاریکا نیز پیگیر روند خدمات شرکت گارانتی کننده به شما خواهد بود.

در صورتی که محصول خریداری شده توسط شما از مجموعه هاریکا مشمول یکی از شرایط فوق باشد ،تا 14 روز پس از خرید می توانید محصول را مرجوع کرده و تمام وجه پرداختی خود را بدون کسر کوچکترین مبلغی دریافت نمایید.
این ضمانت یرای خریده های غیرحضوری می باشد که مشتری کالا را نمی بیند در خرید های حضوری محصول باز شده تست می شود و تحویل مشتری می گردد.

هدف هاریکا ، داشتن مشتریانی وفادار  است که نه تنها همیشه خریدهای خود را از این مجموعه انجام می دهند بلکه هاریکا و مزیت های آن را به دوستان خود معرفی می کنند.